NL FR ENG
p. 2
Diary

  • TUESDAY 25 SEPTEMBER 2018 - 20:00
  • Delden Klassiek
    Kasteel Twickel
    Twickelerlaan 1
    7495 VG Ambt Delden (NL)
    Program: Shelter
    www.deldenklassiek.nl

  • TUESDAY 2 OCTOBER 2018 - 20:30
  • Kamermuziekfestival Schiermonnikoog
    Got Tjark Schiermonnikoog
    Dominee H.W. Hundlingiuspad 8
    9266 NA Schiermonnikoog (NL)
    Program: Shelter
    www.schiermonnikoogfestival.nl

  • FRIDAY 12 OCTOBER 2018 - 20:30
  • Festival du Brabant Wallon
    Ferme du Biéreau
    Avenue du Jardin Botanique (Place Polyvalente)
    1348 Louvain-la-Neuve
    Program: Balticum
    www.fermedubiereau.be

  • SUNDAY 14 OCTOBER 2018 - 11:30 AND 14:00
  • Festival Artonov
    11:30 Paviljoen der Menselijke Driften
    Jubelpark
    1000 Brussel
    14:00 De Winkel Wolfers Frères
    Jubelpark 10
    1000 Brussel
    Program: Contemplation
    www.festival-artonov.eu

  • SATURDAY 20 OCTOBER 2018 15:00 AND 17:00
  • Toon vzw
    Concertzaal De Kleine Stooringhe
    Blinde Rodenbachstraat 23
    8800 Rumbeke
    Program: Folklore
    www.toonvzw.be

  • MONDAY 29 OCTOBER 2018 - 11:00 AND 14:30
  • Segni New Generations Festival Mantova
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • TUESDAY 30 OCTOBER 2018 - 10:30 EEN 16:00
  • Segni New Generations Festival Mantova
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • SUNDAY 11 NOVEMBER 2018 - 15:00
  • Open Haard Concerten Porgy & Bess
    Cultuurpodium Porgy & Bess
    Noordstraat 52
    4531 GJ Terneuzen (NL)
    Program: Folklore
    www.porgyenbess.nl

  • SATURDAY 13 NOVEMBER 2018 - 11:00, 16:00 AND 18:00
  • Romaeuropa Festival Rome (IT)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • SUNDAY 14 NOVEMBER 2018 - 11:00, 16:00 AND 18:00
  • Romaeuropa Festival Rome (IT)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • FRIDAY 7 DECEMBER 2018 - 20:00
  • CC ‘t Schaliken Herentals
    Sint-Catharinakerk Herentals
    Begijnhof
    2200 Herentals
    Program: Shelter with Stefan Hertmans
    www.schaliken.be

  • SATURDAY 15 DECEMBER 2018 - 18:00
  • Théâtre de Saint Quentin en Yvelines (FR)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • SUNDAY 16 DECEMBER 2018 - 15:00
  • Théâtre de Saint Quentin en Yvelines (FR)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • SATURDAY 26 JANUARY 2019 - 12:00 AND 14:00
  • Klara in de Singel
    Theaterstudio
    Desguinlei 25
    2018 Antwerpen
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)

  • THURSDAY 31 JANUARY 2019 20:15
  • CC ‘t Aambeeld
    Della Faillelaan 34
    2630 Aartselaar
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)
    www.cultureelcentruMARCHselaar.be

  • SATURDAY 2 FEBRUARY 2019 - 15:00
  • Cité de la musique, Paris (FR)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • SUNDAY 3 FEBRUARY 2019 - 15:00
  • Cité de la musique, Paris (FR)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • WEDNESDAY 13 FEBRUARY 2019 - 20:00
  • Liers Cultuurcentrum
    CC De Mol
    Aarschotsesteenweg 3
    2500 Lier
    Program: Bilitis (with dancer Frauke Mariën)
    www.lierscultuurcentrum.be

  • WEDNESDAY 20 FEBRUARY 2019 - 20:00
  • CC De Factorij Zaventem
    Willem Lambertstraat 10
    1930 Zaventem
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)
    www.ccdefactorij.be

  • FRIDAY 22 FEBRUARY 2019 - 20:00
  • Muziekcentrum De Bijloke (Kraakhuis)
    Jozef Kluyskensstraat 2
    9000 Gent
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)
    www.bijloke.be

  • THURSDAY 28 FEBRUARY 2019 - 20:00
  • CC De Plomblom Ninove
    OLV Lichtmiskerk Lieferinge
    Lieferingeplaats 1
    9400 Ninove
    Program: Shelter with Stefan Hertmans
    www.ccdeplomblom.org

  • FRIDAY 1 MARCH 2019 - 20:30
  • GC De Wildeman Herent
    De Melkerij
    Kerkstraat 22a
    3020 Veltem-Beisem
    Program: Folklore
    www.gcdewildeman.be

  • SATURDAY 9 MARCH 2019 - 14:00
  • Noorderkerkconcerten Amsterdam
    Noorderkerk
    Noordermarkt 48
    1015 NA Amsterdam (NL)
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)
    www.noorderkerkconcerten.nl

  • SUNDAY 10 MARCH 2019 - 16:00
  • Kamermuziek Hengelo
    Waterstaatskerk
    Deldenerstraat 20
    7551 AG Hengelo (NL)
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)
    www.schouwburghengelo.nl

  • SUNDAY 31 MARCH 2018 - 15:00
  • Heidelberger Frühling, Heidelberg (D)
    Program: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • WEDNESDAY 8 MAY 2019 - 20:00
  • Lunalia Mechelen
    Locatie: tb
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)

  • SATURDAY 1 JUNE 2019 - 20:00
  • CC ‘t Vondel
    Raadzaal Nieuw Stadhuis Halle
    Oudstrijdersplein 18
    1500 Halle
    Program: Misia (with radiomaakster Katharina Smets)
    www.vondel.be

  • TUESDAY 24 JULY 2018 - 20:00
  • Klassiek leeft meesterlijk Knokke

  • FRIDAY 25 MAY 2018 - 10:30 AND 13:30 (school performances)
  • CC Hasselt

  • SUNDAY 15 APRIL 2018
  • Borås (SE)

  • SATURDAY 14 APRIL 2018
  • Trollhättan (SE)

  • FRIDAY 13 APRIL 2018
  • Museum of Bohuslän - Uddevalla (SE)

  • THURSDAY 12 APRIL 2018
  • Chamber Music Association - Lidköping (SE)

  • THURSDAY 22 MARCH 2018 - 20:00 (with Frauke Mariën - dans)
  • Muziekcentrum De Bijloke

  • SUNDAY 4 MARCH 2018 - 15:00
  • CC Sint-Niklaas

  • SUNDAY 18 FEBRUARY 2018 - 11:00
  • 30CC

  • SATURDAY 3 FEBRUARY 2018 - 15:15
  • HETPALEIS

  • FRIDAY 2 FEBRUARY 2018 - 10:00 AND 13:30 (school performances)
  • HETPALEIS

  • THURSDAY 1 FEBRUARY 2018 - 10:00 AND 13:30 (school performances)
  • HETPALEIS

  • WEDNESDAY 31 JANUARY 2018 - 10:00 (school performances)
  • HETPALEIS

  • FRIDAY 26 JANUARY 2018 - 12:30
  • Piknik concert Flagey

  • SUNDAY 17 DECEMBER 2017 - 14:00 AND 16:00
  • CC Kortrijk

  • SUNDAY 10 DECEMBER 2017 - 13:30
  • Muziekgebouw aan 't IJ

  • SUNDAY 3 DECEMBER 2017 - 10:30 (soprano, harp)
  • vtbKultuur Kortenberg

  • FRIDAY 1 DECEMBER 2017 - 10:30 AND 14:30
  • GC Felix Sohie

  • SUNDAY 19 NOVEMBER 2017 - 13:30 AND 15:30
  • Amuz

  • FRIDAY 17 NOVEMBER 2017 - 19:00
  • Filmfestival Black Nights (Tallinn)

  • SUNDAY 29 OCTOBER 2017 - 16:00
  • CC Muze

  • SATURDAY 28 OCTOBER 2017 - 13:10
  • Iedereen Klassiek - Klara

  • SUNDAY 15 OCTOBER 2017 - 11:00 AND 14:00
  • Elbphilharmonie

  • SATURDAY 14 OCTOBER 2017 - 11:00 AND 14:00
  • Elbphilharmonie

  • SUNDAY 1 OCTOBER 2017 - 15:00 AND 17:00
  • CC Den Bogaard

  • TUESDAY 19 SEPTEMBER 2017 - 20:00
  • Kasteelconcerten Heeswijk (NL)

  • WEDNESDAY 7 JUNE 2017 - 10:00 (school performance) AND 15:00
  • CC De Factorij Zaventem

  • SUNDAY 4 JUNE 2017 - 17:00
  • Oranjewoud festival Heerenveen (NL)

  • TUESDAY 23 MAY 2017 - 9:00 AND 13:30 (school performances)
  • CC Het Perron Ieper

  • SUNDAY 21 MAY 2017 - 11:30
  • Cultuur Centrum Merksem

  • SATURDAY 20 MAY 2017 - 11:00 AND 16:00
  • Operadagen Rotterdam

  • SATURDAY 6 MAY 2017 - 20:15
  • CC Lokeren

  • MONDAY 1 MAY 2017 - 20:15 (with Maria Carolina Vieira - dance)
  • Festival van Vlaanderen Mechelen

  • THURSDAY 20 APRIL 2017 - 20:00
  • Sint-Martinuskerk

  • SUNDAY 2 APRIL 2017 - 11:00
  • Kasteel Hof de Bist

  • SATURDAY 1 APRIL 2017 - 20:15
  • CC De Adelberg

  • MONDAY 20 MARCH 2017 - 10:00 AND 14:00
  • Rataplan

  • SUNDAY 19 MARCH 2017 - 15:00
  • Rataplan

  • SUNDAY 19 FEBRUARY 2017 - 10:30 (trio)
  • DoMAYn de Renesse

  • SUNDAY 29 JANUARY 2017 - 11:00
  • Bozar

  • SATURDAY 28 JANUARY 2017 - 15:00
  • C-Mine Genk

  • SUNDAY 27 NOVEMBER 2016 - 13:00 AND 15:15
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lille

  • SATURDAY 26 NOVEMBER 2016 - 14:00 AND 16:30
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lille

  • TUESDAY 15 NOVEMBER 2016 - 10:00 AND 13:30 (school perforamnces)
  • De Studio Antwerpen

  • SUNDAY 13 NOVEMBER 2016 - 13:30 AND 15:30
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Ghent

  • SATURDAY 12 NOVEMBER 2016 - 20:00
  • Espace Garage

  • THURSDAY 10 NOVEMBER 2016 - 20:00
  • Vlaams Vredesinstituut

  • MONDAY 7 NOVEMBER 2016 - 11:00 AND 13:15
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Brussels

  • SUNDAY 6 NOVEMBER 2016 - 15:00
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Brussels

  • THURSDAY 3 NOVEMBER 2016 - 15:00 AND 19:00
  • STUK Kunstencentrum

  • TUESDAY 1 NOVEMBER 2016 - 14:30 AND 16:30
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Antwerp

  • SUNDAY 30 OCTOBER 2016 - 15:00
  • CC Westrand

  • THURSDAY 27 OCTOBER 2016 - 12:30
  • Concerts de midi de Liège

  • WEDNESDAY 26 OCTOBER 2016 - 19:00
  • Beeldenstorm Anderlecht

  • SATUDRAY 22 OCTOBER 2016 10:30 AND 14:00
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lissabon

  • FRIDAY 21 OCTOBER 2016 10:30 AND 14:00 (school perforamnces)
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lissabon

  • SATURDAY 8 OCTOBER 2016 - 20:15
  • De Toonzaal

  • FRIDAY 29 JULY 2016 - 20:00
  • Juillet Musical de Saint-Hubert

  • MONDAY 8 AUGUST 2016 - 11:00
  • Festival de Stavelot

  • SUNDAY 3 APRIL 2016 - 15:00
  • Concertgebouw Brugge

  • WEDNESDAY 11 MAY 2016 - 18:00
  • Concert to celebrate 20 years of collaboration between Flanders and the Baltic states

  • TUESDAY 12 MAY 2016 - 19:00
  • Live Nation - Musicians of the King's Road

  • FRYDAY 20 MAY 2016 - 20:00
  • Castle of Gaasbeek

  • SATURDAY 21 MAY 2016 - 11:30
  • DPF-ABA-Factoring

  • TUESDAY 31 MAY 2016 - 20:00
  • Sint-Jacobskerk

  • SUNDAY 10 JANUARY 2016 - 11:00
  • Alter Schlachthof-Kulturzenterum Eupen

  • THURSDAY 7 JANUARY 2016 - 20:00
  • Muziekcentrum de Bijloke

  • SUNDAY 20 DECEMBER 2015 - 11:00
  • CC De Steiger Menen

  • WEDNESDAY 25 NOVEMBER 2015 - 18:00
  • Opéra de Lille (F)

  • SUNDAY 22 NOVEMBER 2015 - 11:00
  • Kasteel Uitbergen Moleneindestraat 31

  • SUNDAY 15 NOVEMBER 2015 - 16:00
  • De Melkerij Beisem

  • WEDNESDAY 11 NOVEMBER 2015 - 21:00
  • Amuz

  • TUESDAY 10 NOVEMBER 2015 - 20:00
  • Cultuurcentrum Hasselt

  • SUNDAY 25 OCTOBER 2015 - 11:00
  • De Negen Muzen

  • SUNDAY 18 OCTOBER 2015 - 11:00
  • Cultuurcentrum De Velinx Tongeren

  • FRIDAY 2 OCTOBER 2015 - 20:00
  • Chapelle de Monty - Charneux (Liège)

  • SUNDAY 27 SEPTEMBER 2015 - 16:00
  • Gent - Studio of Berlinde De Bruyckere and Peter Buggenhout

  • THURSDAY 24 SEPTEMBER 2015 - 12:30
  • deBuren Brussel

  • SATURDAY 19 SEPTEMBER 2015 - 16:30
  • Sombeke (Waasmunster)

  • SUNDAY 28 JUNE 2015 - 16:00
  • CC Scharpoord

  • SUNDAY 21 JUNE 2015 - 16:00
  • CC De Borre

  • WEDNESDAY 17 JUNE 2015 - 20:30
  • Festival der Voorkempen

  • FRIDAY 22 MAY 2015 - 20:00
  • CC Maasmechelen

  • SUNDAY 5 APRIL 2015 - 11:00
  • CC Jette

  • TUESDAY 24 FEBRUARY 2015 - 20:30
  • De Link in het Cenakel

  • SUNDAY 22 FEBRUARY 2015 - 11:00
  • Miryzaal Gent

  • SATURDAY 31 JANUARY 2015  - 15:30
  • Klara in de Singel

  • SUNDAY 21 DECEMBER 2014 - 11:00
  • ’t Kerkske

  • FRIDAY 19 DECEMBER 2014 - 20:00
  • CC de Adelberg

  • SATURDAY 6 DECEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Brussel

  • FRIDAY 5 DECEMBER 2014 - 20:00
  • Euterpe vzw

  • SUNDAY 30 NOVEMBER 2014 - 15:00
  • Musica et Poetica Keerbergen

  • FRIDAY 28 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Schilde

  • WEDNESDAY 26 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Voorkempen

  • TUESDAY 25 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Antwerpen

  • FRIDAY 21 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Gent

  • THURSDAY 20 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Brasschaat

  • WEDNESDAY 19 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Antwerpen

  • SUNDAY 9 NOVEMBER 2014 - 11:00
  • Kasteel Cortewalle Beveren-Waas

  • SUNDAY 9 NOVEMBER 2014 - 15:30 AND 17:00
  • BIG BANG festival

  • SUNDAY 2 NOVEMBER 2014 - 13:30, 15:00 AND 16:30
  • BIG BANG festival

  • SATURDAY 1 NOVEMBER 2014 - 13:30, 15:00 AND 16:30
  • BIG BANG festival

  • SUNDAY 12 OCTOBER 2014 - 11:00
  • CC Schoten

  • WEDNESDAY 26 MARCH 2014 - 12:00
  • Klarafestival - Club midi

  • SUNDAY 23 FEBRUARY 2014 - 11:00
  • OC 't Waaigat

  • FRIDAY 7 FEBRUARY 2014 - 20:00
  • De Bijloke

  • MONDAY 11 NOVEMBER 2013 - 18:00
  • Jaarmarkt Sint-Lievens-Houtem

  • SATURDAY 26 OCTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • THURSDAY 24 OCTOBER 2013 - 20:15
  • Festival+

  • WEDNESDAY 23 OCTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • FRIDAY 18 OCTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • THURSDAY 17 OCTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • WEDNESDAY 16 OCTOBER 2013 - 20:30
  • Festival+

  • SUNDAY 13 OCTOBER 2013 - 19:00
  • Festival+

  • SATURDAY 28 SEPTEMBER 2013 - 19:00
  • Azymuth

  • SUNDAY 22 SEPTEMBER 2013 - 15:00
  • Festival Vlaanderen

  • SUNDAY 22 SEPTEMBER 2013 - 15:00, 16:00, 17:00
  • Andiamo - Huiskamerfestival

  • WEDNESDAY 04 SEPTEMBER 2013 - 12:30
  • Klarafestival

  • WEDNESDAY 7 AUGUST 2013 - 20:00
  • Zomeravondconcerten

  • SUNDAY 12 MAY 2013 - 11:00
  • CC Casino Koksijde

  • SUNDAY 5 MAY 2013 - 11:00
  • CC De Stroming

  • THURSDAY 28 MARCH 2013 - 20:00
  • The Mercedes House

  • SATURDAY 16 MARCH 2013 - 20:00
  • Arte Amanti

  • SUNDAY 24 FEBRUARY 2013 - 11:00
  • CC Belgica

  • SATURDAY 16 FEBRUARY 2013 - 15:00
  • Privateconcert Gent

  • FRIDAY 25 JANUARY 2013 - 20:00
  • CC Casino Blankenberghe

  • SUNDAY 23 DECEMBER 2012 - 15:00
  • Concertgebouw Brugge

  • SUNDAY 2 DECEMBER 2012 - 11:00
  • Dilbeek

  • SUNDAY 11 NOVEMBER 2012 - 11:00
  • Bozar

  • THURSDAY 25 OCTOBER 2012 - 20:00
  • Gent Oost-Vlaanderen

  • SUNDAY 21 OCTOBER 2012 - 11:00
  • 30CC Leuven

  • WEDNESDAY 26 SEPTEMBER 2012 - 20:15
  • Privateconcert in Hove

  • WEDNESDAY 8 AUGUST 2012 - 20:30
  • Cultuurcentrum Knokke-Heist

  • SUNDAY 6 MAY 2012 - 11:00
  • Cavaconcert Wilrijk

  • WEDNESDAY 25 APRIL 2012 - 20:00
  • Cultuurcentrum het LOO

  • SUNDAY 25 MARCH 2012 - 15:00
  • D'Apostrof kunstengallerie

  • THURSDAY 22 MARCH 2012 - 20:15
  • Lier CC

  • SUNDAY 18 MARCH 2012 - 15:00
  • Arte Amanti Festival

  • SATURDAY 10 MARCH 2012 - 20:00
  • Kasteel Ravenhof

  • SUNDAY 26 FEBRUARY 2012 - 11:00
  • Herentals CC

  • SUNDAY 19 FEBRUARY 11:00
  • Colibrantconcerten Lier

  • FRIDAY 10 FEBRUARY 2012 - 20:00
  • Lanaken CC

  • SUNDAY 15 JANUARY 2012 - 16:00
  • Musique Kamer

  • SUNDAY 11 DECEMBER 2011 - 11:00
  • Cultuurpunt Altena - Kontich

  • FRIDAY 9 DECEMBER 2011 - 20:00
  • Sint-Annaconcerten - Oud-Heverlee

  • SUNDAY 27 NOVEMBER 2011 - 19:30
  • Sint Michielskerk - Keerbergen

  • SUNDAY 6 NOVEMBER 2011 - 11:00
  • Kasteelconcert Kortrijk

  • SATURDAY 10 SEPTEMBER 2011 - 20:00
  • Benefietconcert Kom op tegen kanker

  • SUNDAY 4 SEPTEMBER 2011 - 9:30
  • Kerk Muide

  • WEDNESDAY 24 AUGUST 2011 - 11:00
  • Zilveren Passer

  • SATURDAY 30 APRIL 2011 - 15:00
  • Festival Tête-à-Tijd

  • SUNDAY 27 MARCH 2011 - 11:00
  • Auditorium van het Jan Palfijnziekenhuis

  • THURSDAY 13 JANUARY 2011 - 20:00
  • Orde van den Princen

  • THURSDAY 30 DECEMBER 2010 - 20:00
  • Kerk Melle-Vogelhoek

  • WEDNESDAY 29 DECEMBER 2010 - 12:30
  • Muziekinstrumentenmuseum - Brussel

  • SUNDAY 5 DECEMBER 2010 - 11:00
  • Kerk Melle-Vogelhoek

  • FRIDAY 3 DECEMBER 2010 - 20:00
  • Euterpe

  • SUNDAY 14 NOVEMBER 2010 - 11:00
  • Muziekinstrumentenmuseum - Brussel

  • FRIDAY 12 NOVEMBER 2010 - 20:00
  • Huisconcert

  • SUNDAY 7 NOVEMBER 2010 - 11:00
  • CC Zwanenberg - Cultuurkapel

  • SUNDAY 19 SEPTEMBER 2010 - 20:00
  • Festival Kanal

  • TUESDAY 24 AUGUST 2010 - 20:00
  • Montreuill-Bonin

  • MONDAY 23 AUGUST 2010 - 20:00
  • Latillé

  • SUNDAY 22 AUGUST 2010 - 20:00
  • Abbaye de l'étoile

  • WEDNESDAY 28 JULY 2010 - 20:00
  • Zomeravondconcerten - Cadzand

  • SUNDAY 28 MARCH 2010 - 17:00
  • Pastorie Denderleeuw

  • SUNDAY 7 MARCH 2010 - 11:00
  • Kerk Melle Vogelhoek

  • FRIDAY 8 JANUARY 2010 - 20:00
  • Huisconcert Mechelen

  • WEDNESDAY 6 JANUARY 2010 - 20:00
  • Sint-Martens Latem

  • SATURDAY 21 NOVEMBER 2009 - 20:00
  • Tessenderlo

  • FRIDAY 13 NOVEMBER 2009 - 20:00
  • Aalst Marnixring

  • SATURDAY 10 OCTOBER 2009 - 20:00
  • Mechelen

  • WEDNESDAY 7 OCTOBER 2009 - 20:00
  • Gent

  • FRIDAY 3 JULY 2009 - 20:00
  • Marnixring Kortrijk